דירות חמות למכירה, דירות שנמכרו בבאר שבע, השקעות נדלן, חדשות נדלן, מאמרים, מידע נדלן, עבודה בנדלן, רימקס באר שבע

באר שבע מתפתחת- וזה הזמן להשקיע!

התפתחות העיר

  • התפתחות העיר בנוסף לכל ההיבטים שצוינו למעלה, העיר ממשיכה לצמוח ולהתפתח במגוון תחומים, כמו בריאות, תרבות, בילוי ופנאי.
  • בריאות – המרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה הינו בית החולים הכללי הגדול בארץ, ונותן שירות רפואי ליותר ממיליון תושבי הנגב. בית החולים מעסיק כ-4,700 עובדים, וממשיך להתפתח ולגדול. בנוסף בשנה 2025 צפוי להיפתח המרכז הרפואי ע״ש פרס בנגב, שישתרע על כ-1,000 דונם, ויביא להקמתם של כ-400 יחידות דיור בקרבת בית החולים.
  • תרבות – בבאר שבע מוסדות תרבות רבים, כמו המשכן לאומנויות הבמה, תיאטרון הפרינג׳, המוזיאון לאומנויות הבמה, מועדון הזאפה שמושכים אליה קהל רב. כמו כן, מתקיימים בעיר בכל שנה פסטיבלים בינלאומיים שמביאים אליה תיירים מכל העולם.
  • פנאי ובילוי – בשנים האחרונות נפתחו מסעדות, פאבים ומועדונים רבים בעיר שהופכים אותה לאטרקטיבית לקהל הצעיר. כמו כן, פארק נחל באר שבע, המשתרע על 5,300 דונם מציע לתושבים ולמבקרים בעיר נקודות עניין מגוונות, למשל אמפיתיאטרון, ספורטק, טיילת, שבילי אופניים, שטחים פתוחים, אתרים היסטוריים וארכיאולוגיים, אך האטרקציה המרכזית של הפארק היא האגם המלאכותי שנחשב לאגם השני בגודלו בישראל.
  • ביטחון – הקמתה המתכוננת של קריית המודיעין צמוד לפארק התעשייה עומר ב-2026 תביא איתה כ-5,000 משרתי קבע לעיר.

ההתפתחות הענפה מביאה וצפויה להביא איתה אוכלוסייה רבה ומגוונת אל בירת הנגב ואף תגדיל יותר את הביקוש למגורים בה.

אם כך, קיימות סיבות רבות להמשיך ולהשקיע בנדל״ן בעיר באר שבע. ההתפתחות והצמיחה של העיר תמשיך להביא אליה מגוון אוכלוסיות, והביקוש לנדל״ן לא יפסיק לגדול.

אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם יועצי הנדל״ן שלנו שמומחים באזורי השקעה כדי למצוא את הנכס המתאים לכם ביותר.

Related Posts