חדשות נדלן, מצפה רמון, פרויקטים חדשים, שוק הנדלן

עסקת נדל"ן היסטורית במצפה רמון: 22 דירות נמכרו בפרויקט "נוף רמון"

מצפה רמון, 23 בפברואר 2024 – בשבוע שעבר נחתמה עסקת נדל"ן חסרת תקדים במצפה רמון, במסגרתה נמכרו 22 דירות בפרויקט "נוף רמון" של הקבלן אייל מסיקה.

מנהל מחלקת יד ראשונה מחברת רימקס  שגיא סויסה, ציין כי מדובר בהישג יוצא דופן, הן בהיקפו והן בתקופה הנוכחית. "עד כה לא ראינו עסקה בסדר גודל כזה במצפה רמון", אמר סויסה, "ובמיוחד בתקופה מאתגרת זו, זהו בהחלט שיא נדל"ני מרשים, לא רק בעיר אלא בכל רחבי הארץ."

פרויקט "נוף רמון": תכנון ייחודי וחווית רכישה אישית

פרויקט המגורים "נוף רמון" ממוקם בליבה המתחדשת של העיר, על צלע ההר. תכנון אדריכלי יצירתי ומותאם לטופוגרפיה הייחודית של המקום הוליד מבנים ייחודיים ומגוון רחב של דירות, תוך הקפדה על שילוב הפרויקט בנוף המרהיב של מצפה רמון.

נופי בראשית אצלכם במרפסת

חברת "אייל מסיקה יזמות ובנייה" ידועה בגישתה הייחודית, המתמקדת ביזום פרויקטים למגורים בהיקפים קטנים. גישה זו מאפשרת מתן יחס אישי לכל לקוח וחווית רכישה נעימה ומותאמת.

הביקוש הגובר לנדל"ן במצפה רמון

עסקת הנדל"ן המרשימה מדגישה את הביקוש הגובר לנכסים במצפה רמון בשנים האחרונות. העיר, המציעה נופים עוצרי נשימה, שקט ושלווה, מושכת אליה משפחות צעירות, זוגות צעירים ומשקיעים רבים.

שי שטרן בעלים של רימקס באר שבע
"אנו שמחים וגאים להיות חלק מההצלחה המדהימה של פרויקט 'נוף רמון'. עסקת מכירת 22 הדירות היא עדות ברורה לביקוש הגובר לנכסים במצפה רמון, עיר ייחודית ומתפתחת המציעה איכות חיים גבוהה. אנו מברכים את חברת 'אייל מסיקה יזמות ובנייה' על ההישג המרשים, ומאחלים הצלחה רבה בהמשך.

 עסקת מכירת 22 הדירות בפרויקט "נוף רמון" היא ציון דרך משמעותי עבור מצפה רמון ועבור שוק הנדל"ן הישראלי כולו. אנו צופים כי הביקוש לנכסים בעיר ימשיך לצמוח בשנים הקרובות, ומזמינים אתכם להצטרף לחלום ולמצוא את ביתכם במצפה רמון.

 

לפרטים נוספים:

רימקס באר שבע 

טלפון: 4956*

אתר: www.remaxplus.co.il

מצפה רמון | נדלן במצפה רמון | פרויקטים חדשים במצפה רמון | רימקס באר שבע | שגיא סויסה | פרויקים יד ראשונה | השקעות נדלן |